فضای پشتیبان چیست و چگونه از آن استفاده نماییم
از دست رفتن اطلاعات یکی از مهمترین و پرمخاطره ترین مسائلی است که همواره مدیران سرور ها با آن روبرو هستند و به همین سبب روش های بسیار گوناگونی برای مقابله با چنین مشکلاتی در دنیای کامپیوتر پیش بینی شده است. از همین رو مدیر سرور همواره می بایست از اطلاعات مهم خود بصورت منظم نسخه پشتیبان تهیه و این اطلاعات را خارج از فضای سرور اصلی نگهداری نماید. چرا که به دلایلی متعدد همواره این احتمال وجود دارد که دسترسی به اطلاعات موجود بر روی سرور با مشکل روبرو گردد. در کلیه سرور های مجازی ، ابرسرور و هایبرید سرور پارس پک یک فضای پشتیبان رایگان برای کاربران در نظر گرفته شده است که مدیران سرور ها به آسودگی می توانند داده های مهم خود را بر روی آن انتقال دهند. در ادامه نحوه استفاده از این خدمات توضیح داده می شود.

نحوه راه اندازی فضای پشتیبان
برای راه اندازی فضای پشتیبان تنها کافیست پس از ورود به پنل کاربری و رفتن به بخش ابر سرور ، بر روی سرورتان کلیک نموده و پس از مشاهده گزینه ای تحت عنوان فضای پشتیبان ، بر روی آن کلیک نموده تا فضای پشتیبان شما ایجاد گردد. پس از راه اندازی، گزینه دیگری در قسمت ابر سرور تحت عنوان فضای پشتیبان نمایان می گردد که آدرس ftp و شناسه کاربری در آن قرار دارد و شما می توانید روز عبور دلخواه خود را برای فضای پشتیبان در همین قسمت انتخاب نمایید. همچنین در این قسمت می توانید از میزان فضای استفده شده فضای پشتیبان خود مطلع شوید.

نحوه اتصال به فضای پشتیبان از سرور های ویندوزی
در صورتی که از سرور ویندوزی استفاده می نمایید ، برای استفاده از فضای پشتیبان کافیست آدرس ftp فضای پشتیبان خود را در Explorer وارد نمایید و شناسه و رمز خود را نیز وارد نمایید و پس از اتصال به فضای پشتیبان ، فایل های مهم خود را از روی سرورتان بر روی این فضا به راحتی کپی نمایید و یا در صورتی که قبلا فایل ها را بر روی این فضا ریخته اید ، آنها را بر روی سرورتان کپی نمایید.

4 Comments

 1. ba salam khedmate shoma.aya baraye estekhraje arzhaye digital mitonim az kampiuter majazi va ya server haye shoma estefade konam?

  Reply
  • با سلام و احترام..دوست عزیزم اگر منظورتون از استخراج ارزهای دیجیتال ماین کردن بیت کویین میباشد اصلا سرورهای مجازی و اختصاصی برای این کار بهینه نمیباشند زیرا هزینه ها اصلا با هم همخوانی ندارند بهتر است برای ماین کردن از سیستم داخلی یا ماینر ها استفاده نمایید. همچنین اگر منظورتون از استخراج باز کردن تب های تبلیغاتی هست بله می توانید از سرورهای مجازی ویندوزی ما استفاده نمایید.

   موفق و سربلند باشید

   Reply

So, what do you think ?

بالا
نماد الکترونیک دوستاره شرکت هاستینگ ابر سرور