فضای پشتیبان چیست و چگونه از آن استفاده نماییم
از دست رفتن اطلاعات یکی از مهمترین و پرمخاطره ترین مسائلی است که همواره مدیران سرور ها با آن روبرو هستند و به همین سبب روش های بسیار گوناگونی برای مقابله با چنین مشکلاتی در دنیای کامپیوتر پیش بینی شده است. از همین رو مدیر سرور همواره می بایست از اطلاعات مهم خود بصورت منظم نسخه پشتیبان تهیه و این اطلاعات را خارج از فضای سرور اصلی نگهداری نماید. چرا که به دلایلی متعدد همواره این احتمال وجود دارد که دسترسی به اطلاعات موجود بر روی سرور با مشکل روبرو گردد. در کلیه سرور های مجازی ، ابرسرور و هایبرید سرور پارس پک یک فضای پشتیبان رایگان برای کاربران در نظر گرفته شده است که مدیران سرور ها به آسودگی می توانند داده های مهم خود را بر روی آن انتقال دهند. در ادامه نحوه استفاده از این خدمات توضیح داده می شود.

نحوه راه اندازی فضای پشتیبان
برای راه اندازی فضای پشتیبان تنها کافیست پس از ورود به پنل کاربری و رفتن به بخش ابر سرور ، بر روی سرورتان کلیک نموده و پس از مشاهده گزینه ای تحت عنوان فضای پشتیبان ، بر روی آن کلیک نموده تا فضای پشتیبان شما ایجاد گردد. پس از راه اندازی، گزینه دیگری در قسمت ابر سرور تحت عنوان فضای پشتیبان نمایان می گردد که آدرس ftp و شناسه کاربری در آن قرار دارد و شما می توانید روز عبور دلخواه خود را برای فضای پشتیبان در همین قسمت انتخاب نمایید. همچنین در این قسمت می توانید از میزان فضای استفده شده فضای پشتیبان خود مطلع شوید.

نحوه اتصال به فضای پشتیبان از سرور های ویندوزی
در صورتی که از سرور ویندوزی استفاده می نمایید ، برای استفاده از فضای پشتیبان کافیست آدرس ftp فضای پشتیبان خود را در Explorer وارد نمایید و شناسه و رمز خود را نیز وارد نمایید و پس از اتصال به فضای پشتیبان ، فایل های مهم خود را از روی سرورتان بر روی این فضا به راحتی کپی نمایید و یا در صورتی که قبلا فایل ها را بر روی این فضا ریخته اید ، آنها را بر روی سرورتان کپی نمایید.

So, what do you think ?

Mar 9, 2013
تمامی هاست ها و فضای میزبانی وب ارائه شده در شرکت ابرسرور کاملا کنترل شده و به صورت ایزوله میباشند بدین صورت که از هک های سیملینک کاملا جلوگیری شده و هر هاست منابع سخت افزاری خود را استفاده میکند و هیچ هاستی نمی تواند ...
آرشیو اخبار ابر سرور
Nov 17, 2016
تهیه بک آپ در پنل plesk ابتدا با استفاده از یوزر و پسورد، وارد کنترل پنل پلسک خود شوید و بر روی گزینه  websites & domains‌  و سپس در سمت راست بر روی بخش Backup Manager کلیک نمایید. در صفحه بعد بر روی گزینه BackUp کلیک کنید. با ...
بالا
نماد الکترونیک دوستاره شرکت هاستینگ ابر سرور