Raw Access Log در سی پنل

فایلی متنی حاوی اطلاعاتی در رابطه با بازدیدکنندگان وب سایت شما است. این گزارش نشان دهنده ی آمار بازدید کنندگانی است که به صورت ناقص از وب سایت شما بازدید کرده و پیش از لود شدن گراف ها و نمودارهای وب سایت آن را بسته اند. در این ویژگی امکان دانلود فایل زیپ شده ی گزارشات برای شما فراهم شده است.

برای مشاهده ی گزارش پس از ورود به سی پنل از بخش Logs بر روی گزینه ی Raw Access Log کلیک نمایید.
Raw Access Log در سی پنل

در صفحه ی لود شده سه بخش Configure Logs و Download Current Raw Access Logs و Archived Raw Logs قابل مشاهده می باشد که به شرح ذیل می باشد:

Configure Logs

در این بخش امکان اعمال تنظیمات مورد نظر برای نحوه ی ذخیره سازی و یا حذف خودکار گزارشات از طریق فعال/غیرفعال کردن چک باکس های مربوطه فراهم شده است. پس از اعمال تنظیمات مورد نیاز بر روی دکمه ی save کلیک نمایید.

نکته: توجه داشته باشید که پردازش گزارشات حدودا هر 24ساعت یکبار صورت می گیرد.

Raw Access Log در سی پنل

Download Current Raw Access Logs

در این قسمت نام دامین و ساب دامین های مرتبط با هاست خود را مشاهده می نمایید. جهت دانلود گزارش مربوط به هر دامنه بر روی نام آن کلیک کرده و برای ذخیره سازی save را انتخاب کنید. توجه داشته باشید برای unzip کردن و مشاهده ی لاگ نیاز است از نرم افزاری استفاده نمایید که فایل های .gz را پشتیبانی می کند.

Raw Access Log در سی پنل

Archived Raw Logs

این بخش شامل لیست تمام گزارشات آرشیو شده است که از طریق home directory نیز قابل دسترس می باشد. برای مشاهده می توانید بر روی لینک موجود کلیک کرده و آن را دانلود نمایید. در صورتی که گزارشی ذخیره نشده باشد پیام There are currently no archived log files نمایش داده خواهد شد.

Raw Access Log در سی پنل

Raw Access Log در سی پنل

So, what do you think ?

بالا
نماد الکترونیک دوستاره شرکت هاستینگ ابر سرور